چالش "تعیین جنسیت"

می خوام این بار شما رو وارد یه چالش بکنم، چالش و فکری که مدت هاست فکر من بهش مشغوله وشاید چند بار نوشته هایی هم نوشتم ولی بنا به دلایلی نتونستم اینجا خیلی بازتر به مطلب بپردازم، البته می دونم که شماهم با فضای بسته ذهنی که همگی داریم شاید نتونید اونطور که باید و شاید دلایلتون رو بیان کنید.

این بار می خواستم یه سوال اساسی بپرسم  و از همگی تقاضا دارم بعد فکر کردن حسابی بهش پاسخ بدین و حداقل 5 و حداکثر 10 دلیل رو نام ببرید و تنها خواهشی که دارم اینه که صادق باشین با خودتون و درونتون و اجتماعتون و حتما هم جنسیتتون رو ذکر کنید.

و اما سوال چالش برانگیز "اگر در هنگام تولد قدرت انتخاب داشتید چه جنسیتی را برای خود انتخاب می نمودید و چرا؟"

امیدوارم با شروع این مباحثه بشه که به یک سری نتایج آماری ذهنی برسیم.

/ 1 نظر / 17 بازدید
عزیزمحمدی

درود بر بانو ، بله پاسخ به این سئوال چالش برانگیز است ! منظور شما جامعه ایران بوده است ، و باز هم در حال حاضر دیگه ! با اینکه خودم یک دختر دارم و با تمام دنیا عوض نمی کنمش و خیلی برایم عزیز است ولی پسر را در حال حاضر و برای این جامعه می پسندم بخاطر : 1 - راحت بودن خودش ، 2 - آزادی داشتن زیاد ، 3 - نداشتن مسئولیت ( مسئول پذیر نبودن ) 4 - احترام زیاد از جانب والدین داشتن 5 - به راحتی دیگران را اذیت می کند و به راحتی توی این جامعه هر کاری دوست دارد انجام می دهد و بگیر و ببند دختران را ندارد . بهر حال پسر در این جامعه راحت تر و در آرامش بیشتری است .