گرگ خیابان وال استریت

آشنایی اکثریت بااین هنرپیشه فیلم تایتانیک بود فیلمی که درش دی کاپریو بسیار بچه سال به نظر می اومد و بازیی هم که ارائه کرد چندان چشمیگر نبود ولی به تبع داستان جذاب و عاشقانه فیلم و ایفای نقش اول باعث شد که مطرح بشه، تا چندین سال بعدتر هم فیلمی که حضورش در آن پررنگ باشه اکران نشد تااینکه دوباره با کیت وینسلت در فیلم جاده انقلابی هم بازی شد و باز هم داستان و محتوای فیلم به گونه ای بود که بازیش خیلی جلوه ای نداشت، تااینکه در فیلم جزیره شاتر و بعد اون تلقین و بعدتر گاسبی بزرگ چنان خوش درخشید که اصلا قابل باور نبود، مخصوصا در فیلم گاسبی بزرگ که داستان اون زیاد هم جذاب و ملموس نبود، به خوبی نشان داده شد که نه این بازیگر واقعا رشد کرده، تلاش کرده و همینجوری به جایگاه کنونیش دست پیدا نکرده.

این مقدمه رو گفتم که دعوتتون کنم به دیدن آخرین فیلم این هنرمند بزرگ به اسم گرگ خیابان وال استریت که در گلدن گلاب هم جزو فیلم های مطرح بود. سبک و سیاق فیلم بسیار نزدیک به گاسبی بزرگ بود با این تفاوت که در اون داستان سرا سوم شخص و در این، داستان از زبان خود هنرپیشه نقش اول یعنی جردن بود.

موضوع و داستان فیلم کاملا تکراری بود و همون محتوای فیلم "در جستجوی خوشبختی" با بازی ویل اسمیت بود که البته به نظر من نقاط مثبت اون فیلم نسبت به این فیلم بیشتر بود. با چشم پوشی از تکراری بودن داستان و وجود صحنه های هجو زیادی تو فیلم که اصلا لزومی نداشت، همچنین بد آموزی های فیلم در رابطه با نشان دادن حقیقت تلخ رسیدن انسان ها به قدرت و پول از طرفی و انحطاط اخلاقی از طرفی دیگر، باز هم می شه فیلم رو تو رده فیلم های خوب طبقه بندی کرد. فیلمی که قطعا اگه جذابیت بازی دی کاپریو درش نبود باعث کسالت یا قطع کردن فیلم در نیمه های اون می شد.

به هر حال اگه به بازی این آقا علاقه مندین و سه ساعت ونیمی وقت دارین و یه گوشه خلوتی که بدون حضور بزرگترا و بچه ها باشه، توصیه می کنم که فیلم رو ببینین در غیر اینصورت که بی خیال بشین و گرفتار تبلیغات زیاد پیرامون این فیلم نباشین.

/ 1 نظر / 52 بازدید

با سلام سامانه بازدید یونیک کشوری در جستجو گرها و الکسا و بین سایت ها ووبلاگ های ایران رتبه ی عالی را دریافت کنید. 1000بازدید=1000تومان 2000بازدید=2000تومان 3000بازدید=3000تومان 4000بازدید=4000تومان 10000بازدید=10000تومان 20000بازدید=20000تومان 09381518011 بازدید به طور اتوماتیک وار به وب شما ارسال میشود. پیشنهاد میشود این سامانه را به هیچ وجه از دست ندهید زیرا از دست دادن این سامانه خیلی به ضرر شما میباشد