غارنشین ها

هنوز از هیجان و حس خوب بدنم تو رعشه است. واقعا عالی بود. همیشه کارتون و دنیای بچه ها رو دوست داشتم، این ژنم فکر کنم به پدرم رفته چون اون هم مثل منه و هنوز تو 72 سالگی عاشق کارتون و بچه هاست.

ولی این یکی بابقیه فرق داشت پر اززندگی بود، اونقدر که هنوز دوساعت بعد از دیدنش حسش می کنم و خودم رو تو تموم هیجاناتش سهیم می دونم. احتمالا خیلی هاتون این کارتون رو دیده باشین. یه خانواده غار نشین که دایره امنیتشون فقط غاره، خطر ممنوع، ترس دوست و رئیس هم پدره و قوانینن هم اونایی که پدر برای زنده بودن وضع کرده.

دختر خانواده غار رو دوست نداره براش کسالت باره، نور رو دوست داره ولی حتی نمی دونه که چی هس کمی هم قاعده شکنه و تمام جریان کارتون رو همین محوره که همیشه لازم نیست بترسیم و اینکه خیلی قدرتمندیم و قدرت تعقل داریم و طبیعت اصلا دشمنمون نیست بلکه اون هم به عشق نیاز داره. این رو تو اون صحنه ای می شه حس کرد که ببر وحشی از ترس تاریکی از پدر خانواده هم می ترسه وپدره هم از ببره ولی نهایتا ببر خودش رو در آغوش پدره رها می کنه و وقتی نوازش رو دریافت می کنه اهلی می شه اهلی اهلی.

اگه این کارتون رو ندیدین حتما ببینید چون حداقل کاری که می کنه تزریق هیجان و یه حس خوب برای یه مدت 6 ساعتس.

/ 2 نظر / 102 بازدید
سورملینا

من زیاد اهل کارتون نیستم. برعکس مهدی!!!!!!!! ولی چون تو تعریف میکنی، حتما می بینم. باید جالب باشه که اینقدر حال و هواتو عوض کرده![بغل]

سارا

هانی یکی دو ماه پیش به اصرار خواهرزادم، که خاله یه کاروتون خوب دارم بیا ببین، سر حال میای ... نشستم این کارتون رو دیدم و عالی بود به قدری که به قول تو تا دو ساعت بعدش هم هنوز تو حس و حال کارتونه بودم مخصوصا تیکیه ای که رو هر چی اسم میزاشتن: اسمش رو میزارم هاگ یعنی ...