به نام عشق و شادی و ایمان

یک سال دیگه گذشت،

                             سالی پر از اتفاقات خوب و بد مثل همه سال های دیگه.

یکی ازدواج کرد، یکی پدر شد، اون یکی عزیزش رو از دست داد و این یکی دخترش رو فرستاد خونه بخت. همه و همه گذشت، چه خوب و چه بد. پس دل به خوبی هاش نبندیم و از بدی هاش افسرده نشیم. اینو بدونیم که به هر حال می گذره. یک بار راجع به بعد زمان و از دست دادنش صحبت کرده بودم. اگه به زندگی دقت کنید همینه واقعا. نسلی میاد نسلی میره، روزگاری میاد روزگاری میره، فصلی میاد فصلی میره.

بهار فصل نو شدن طبیعته، وجودی که سرشار از بخشش و مهره. مهری که همیشه شامل حال ماست و از اون غافلیم. پس بیایین در آغاز سال جدید و پایان زمستان نیایشی رو نثار درگاه حق بکنیم. حمدی که تنها شایسته ذات پاک و بی انتهای اوست.

خداوندا به خاطر همه نعمت هایی که به ما عطا کردی تو رو شکر می کنیم : سلامتی، خانواده، زیبایی وجود، خرد و همه نعمت هایی که در شمارش نمی گنجه.

پروردگارا سال جدید رو سالی پر از مهر و صلح و عشق و امنیت قرار بده و به ما این توفیق رو نصیب کن که بتونیم سهم عمده ای در نیل به آرامش جهانی داشته باشیم.

رحیما کوتاهی ها و نبودن های ما رو، بر ما ببخش و وجودمون رو از عطر حضورت سرمست کن.

الهی به حق زیباییت همه بیماران رو شفا بده، همه فقیران رو توانگر کن و همه انسان ها رو در راه رسیدن به بهترین هایی که آرزوش رو دارند یاری رسان باش.

به حق لطفت ای پناه همه دردمندان عالم

/ 2 نظر / 20 بازدید
علیرضا

آممممممممممممممممممممممین[گل]

سورملینا

سلام عزیزم. سال نو مبارک. ایشالا امسال از همیشه برات بهتر و پر خیر و برکت تر باشه.[قلب]