نمایش "ناگهان پیت حلبی"

برنامه رادیو 7 شبکه آموزش که به تازگی به جای ساعت 11، ساعت 10 شب پخش می شه یکی از معدود برنامه هایی که سعی می کنم به طور پی گیر هرشب تماشاش کنم. این برنامه رو در کل می پسندم و روندش برام مطلوبه ولی از وقتی امیرعلی نبویان که قبل ترها تنها تکه کوتاهی می اومد و متن های خودش رو می خوند، یکشنبه ها به طور کامل در این برنامه حضور پیدا کرده، این برنامه برام شیرین تر و جذاب تر هم شده.

جذابیت نوشته های این آقا و خودش برای من اونقدر زیاد شد که دیگه شروع کردم به جستجو راجع به زندگی خصوصی، تحصیلات و سایر فعالیت های ایشون. تا بالاخره صفحه شخصیش رو در سایت های اجتماعی پیدا کردم و با کمال تعجب دیدم که نمی شه ایشون رو اد کرد و تنها می شه پیغام فرستاد! باز ناامید نشدم و براشون پیغام فرستادم تا ببینم می شه که باهاش ارتباطی برقرار کرد یا نه، که متاسفانه این بار هم با دیوار برخورد کردم. ولی همچنان کارهاو برنامه ها و به خصوص صفحه شخصیش رو دنبال می کردم. تا اینکه یکی از همین روزها برخوردم به نمایشی که نویسنده اش ایشون بودند به اسم "ناگهان پیت حلبی" و نمی دونم چرا به اشتباه فکرمی کردم ایشون و آقای کوروش سلیمانی هردو به عنوان بازیگر هم حضور خواهند داشت!

خلاصه اینکه یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر به دیدن نمایش رفتم و با وجود اینکه تو هر صحنه منتظر بودم امیرعلی هم روی سن بیاد و نیومد با این وجود واقعا کار بازیگران عالی بود و 1 ساعت لذت بردم و در آخر نمایش تنها چیزی که برای خودم ناراحت کننده بود این بود که واقعا چقدر بازیگر مستعد و نویسنده خوب تو این کشور وجود داره و شاید روزانه هم چندین نمایش برپا باشه ولی من کارشناس ارشد فنی مملکت هنوز اندر خم یک کوچه ام و می بایست حتما اسم امیر علی نامی با تیپ و شیرینی سخن و چهره ایشون رو ببینم و برم. البته نمی گم نوشتار ایشون و کارگردانی آقای سلیمانی بی تاثیر بوده ولی به حق می دونم که اگه اسم امیرعلی نبویان تو لیست کادر این نمایش نمی بود من که حتما و بسیاری نیز قریب به حتما، خودشون رو از تماشای چنین نمایشی محروم می کردند.

و باز به این فکر می کنم که هنوز چقدر نابالغم و چقدر جو زده، درست مثل همون شخصیت هایی که آقای مهران مدیری باهوش همیشه درسریال هاش به نمایش درمیاره و چقدر مونده تا بشه جوون هایی مثل آقای نبویان به پای اساتیدی چون آقایان جبلی و طهماسب و بسیار دیگه ای که اسمشون به ذهنم نمیاد برسند. البته همه این قضاوت های عجولانه و عامی و غیر حرفه ای از طرف یه کارشناس ارشد فنی نابالغه که هنوز هم از عدم ایفای نقش توسط امیر علی تو نمایش "ناگهان پیت حلبی" عصبانیه و فک می کنه رو دست خورده.

/ 2 نظر / 33 بازدید
مهرداد ارسنجانی

سلام. برنامه ی رادیو هفت را ، فقط یک بار دیدم. چون قرار بر این بود که مصاحبه ای از آقای علیرضا دبیر پخش کنند. و اینکه ، شما چیزی از دست ندادید ، 1 ساعت لذت برده اید ، و این شور و هیجان، که ممکن بود هر لحظه امیر علی روی سن بیاید، به این لذت اضافه شده :)

عزیزمحمدی

سلام و وقت بخیر ، تجربه ها آسان بدست نمی ایند ، بابت آن ها باید هزینه داد ، و من خوشحالم که شما این تجربه را با صرف هزینه کم و پیدا کردن هنرمندان دیگر و دیدن یک نمایش خوب و ... بدست آورده اید . برنامه رادیو هفت برنامه خوبی است و من خودم آن را نگاه می کنم ، ولی نه دیگر اینقدر که مثل شما و بقول خودت جو گیر بشم و ... ! شاد و سلامت باشی