وقت تنهایی

همیشه هر موقعیتی یه بدی هایی داره یه خوبی هایی. تنهایی هم یکی از اوناست ...

وقتی تنهایی; احساس آزادی داری چون فقط مسئول خودتی و بس، دغدغه نداری چه بکنی و چه نکنی، کجا بری کجا نری، رها و بی قیدی، که در نوع خودش حس فوق العاده ایه.

وقتی تنهایی; بیشتر می تونی به حس هات توجه کنی، بیشتر می تونی خودت باشی، بیشتر می تونی به خودت بپردازی و در کل خودت می شی ارزشمندترین چیزی که داری.

وقتی تنهایی; می رسی که خونه هیچکس نیست بهش سلام کنی، ولی در عوض هیچکس هم نیست که مجبور باشی بهش مشغول شی، یاد می گیری به خونه ات سلام کنی، بعضا با قندون خونه ات حرف می زنی، و گاهی لپت رو می چسبونی به دیوار خونه تا خنک شه، حتی شاید هوس کنی پا برهنه رو سرامیک ها راه بری یا یه وسیله ای از خونه ات رو که مدام داره برات کار می کنه نوازش کنی.

وقتی تنهایی; اگه خوشحال باشی هیچ کسی نیست که باهاش تسهیم کنی، خودت برا خودت غذا می گذاری و خودت شوق می کنی و می رقصی و جشن می گیری.

اگه هم ناراحت باشی عین خیالت نیست که بگی وای کسی نفهمه یا کسی رو ناراحت نکنم، راحت با پیژامه لم می دی رو مبل راحتی و با یه بسته پفک و یه جعبه دستمال کاغذی با اشک هات حسابی از خجالت خودت در میایی.

وقتی تنهایی; آینه رو دوستش داری، چون تنها کسیه که تو خونه بهت واکنش نشون می ده، ازت تعریف می کنه یا  بهت می گه چقدر پیرشدی، شایدم گاها با تو برقصه.

وقتی تنهایی; هیچ کسی نیست که آشوبت کنه و بهمت بریزه جوری که از شدت عصبانیت بخوایی که خونه نباشی و هیچ کسی هم نیست که ازت تعریف کنه یا وقتی خرابی به بار میاد جمعش کنه، حتی هیچ کسی نیست که بتونی مسئولیت احساساتت رو بندازی رو دوشش و شب با خیال راحت بخوابی.

وقتی تنهایی; همه اش خودتی و خودت، می فهمی که چقدر قوی و چقدر درمونده، که چقدر نیازمندی و چقدر بی نیاز، چقدر .... اصلا فاصله بین همه این چقدرا روز به روز که تنهاتری باریک می شه باریک تر از تار مو، شایدم حتی محو شه.

وقتی تنهایی; زمان می میره، ولی دنیات کش میاد قد یه عمر، همه زندگیت می شه خودت و خودت و خودت ...    

/ 4 نظر / 19 بازدید
مريم

سلام عزيزم من يه سايت عالي براي عرضه لباس هاي اصل و اورجينال ترک زدم که خيلي جالبه بهم سر بزن و در صورت تمايل تبادل لينک داشته باشيم... مرسي از اينکه مياي منتطرم

لیلا

سلام خیلی قشنگ بود...

ولی من به تنهایی خو نکردم به قول مارگوت بیکل شاعره آلمانی از تنهایی مگریز به تنهایی مگریز گه گاه آن را بجو و تحمل کن

....عابر..

..زیبا بود.. .. نمی دونم این روزها یا خیلی بزرگ شدیم یا کوچک، یا خیلی خودخواه شدیم یا کامل یا .... که خلوت رو ترجیح می دیم که دوست داریم بگردیم و ان ته دل، کلمه ای یا حرفی و پیدا کنیم و به زبون بیاریم و بنویسیم و گاهی ببوسیمش.. آری .. علیرغم تمام تفاوتها ..خیلی از ماها .. خیلی شبیه همیم.. سپاس